گوگل ادوردز چیست و تبلیغات در گوگل تاپ سئو چگونه انجام می شود.

گوگل ادوردز چیست و تبلیغات در گوگل  تاپ سئو چگونه انجام می شود.

 

سرویس گوگل ادوردز یکی از مهم ترین بخش های موتور جست و جوی گوگل می باشد و می توان به جرات گفت بیش از ۹۰ درصد درآمد گوگل از تبلیغات آن بدست می آید. گوگل ادوردز می تواند با ایجاد تبلیغات اینترنتی در گوگل، لینک های مورد نظر شما را در صفحات اول موتور جست و جوی خود قرار داده و با نمایش آنها در مکان های مختلف و خاص، محصولات شما را به کاربران مختلف ارائه دهد.

شیوه کاری گوگل ادوردز به این گونه می باشد که کاربران می توانند با مشخص کردن کلمات و عبارات مورد نظر خود که همان کلمات کلیدی محسوب می شوند و مشخص کردن نرخ CTR کلمه مورد نظر از سوی گوگل و همچنین مشخص شدن هزینه آن اقدام به تبلیغ کلمه کلیدی شما و لینک مورد نظرتان در گوگل نماید.

این موضوع بسیار برای وب سایت هایی که دارای رقیب های بسیار بزرگ می باشند موثر است و می تواند همانند یک سکوی پرش برای وب سایت های تازه تاسیس باشد.

تبلیغ گوگل این امکان را به کاربران می دهد تا با نمایش محصولات مورد نظر خود با کلمه های کلیدی مناسب، خود را در صفحات اول و در جایگاه های سمت راست و یا پایین صفحه گوگل به نمایش بگذارید و از این طریق کاربران را مجاب کنید تا وارد صفحه سایت شما شوند. حال اینکه چگونه این موضوع بر روی سئوی شما کمک خواهد کرد در ادامه به صورت مفصل مورد بررسی قرار می گیرد.

افزایش میزان دیده شدن برند با تبلیغات در گوگل

روزهای نخست ، آگاهی از برند کم و بیش دنبال کردن یک روش کور بود، که تبلیغات در روزنامه ها، بیلبوردها ، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی را شامل می شد.

این رویکرد برای محصولات مصرفی نتیجه ای حاصل خواهد کرد اما محصولات B2B تا حد زیادی بی نتیجه می ماندند زیرا انتقال پیام تبلیغاتی به مخاطبان گسترده مؤثر نیست و همچنین این روش بسیار پر هزینه بود. تبلیغات دیجیتالی به طور خاص تبلیغات کلیکی گوگل باعث اصلاح انقلابی در نحوه انجام برندها در تبلیغات خود شده است.

با استفاده از تبلیغات در گوگل  تاپ سئو ، برند ها می توانند وقتی در مورد دسته بندی محصولات خود در موتور جستجو سرچ می شود برای مخاطبان خود تبلیغ نمایش دهند. تبلیغ کنندگان همچنین می توانند با هدف قرار دادن افراد در وب سایت های دیگر از طریق شبکه نمایش گوگل ، اندازه مخاطبان خود را افزایش دهند. بنابراین ، آگاهی از برند یکی از رایج ترین مزایای تبلیغات در گوگل است.

نتیجه گیری با تبلیغات در گوگل از سئو سریع تر است

بازدید هایی که مشاغل در Google دریافت می کند از نظر میزان فروش در مقایسه با هر وسیله دیگر از نظر ارزشمندتری است در موتور جستجو ، مشاغل فرصت طلایی دارند که در زمان دقیق وقتی که مخاطب به دنبال محصول یا خدمات خود می گردند، در مقابل افراد قرار بگیرند.

اما اگر فرصت خیلی بزرگ باشد، رقابت واقعاً زیاد خواهد بود. به همین دلیل رتبه بندی ارگانیک در موتورهای جستجو یک وقت گیر و یک کار خسته کننده است. با بهینه سازی مناسب وب سایت ها و بهره مندی از اعتبار وب سایت های مجاز از طریق لینک بک لینک می تواند نتایج خوبی را به صورت ارگانیک به ارمغان بیاورد اما به زمان نیاز دارد.

منبع : www.topseo724.com


 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.